Ohlasy klientů

Jste s Očním Studiem Aleše Žejdla spokojeni? Nebo máte tip, jak zdokonalit náš přístup a služby? Komunikujte s námi a dejte nám o tom vědět na e-mail hajdova@ocnistudio.cz

"Tímto emailem bych Vám chtěla vyjádřit úctu a především vděk za to, jakými zaměstnanci obsazujete Vaše provozovny.
Jmenovitě mám na mysli hlavně paní Bc. Zuzanu Jagrovou z provozovny na Veveří. Paní Jagrová je úžasná osobnost a člověk na svém místě. Vyloženě z ní srší zápal pro práci, kterou dělá mj. naprosto skvěle!! S její pomocí jsem si vybrala sluneční brýle a vždy, když si je nasazuji, mám příjemnou vzpomínku na krásný den a čas, který jsem s paní Jagrovou strávila.
Moc Vám děkuji a zároveň gratuluji, protože takoví zaměstnanci zvedají hodnotu a prestiž prodejen!"

- Mgr. Petra Filipová

"Chtěl bych Vám všem v tento předvánoční čas poděkovat za pozornost, ochotu a péči, kterou jste mi v posledních měsících věnovali, aby jste uspokojili moje požadavky co se týče kvalitního vidění. Nepatřím k těm zákazníkům, kteří přijdou, koupí, zaplatí a odejdou, ale spíše k těm, kteří přijdou, zajímají se co koupí, zajímají se za co zaplatí a spokojeně odejdou s tím, že se s radostí kdykoliv vrátí.
Rád pracuji s informacemi a přesto, že optika není můj obor, tak jsem s nadšením přivítal a zúčastnil se Vaší nedávné přednášky k problematice multifokálních brýlí, která mne nadchla jak množstvím informací, tak i přednesem a vizualizacemi.
Také jsem byl vždy potěšen způsobem vaší komunikace se mnou, zákazníkem, na všech vašich brněnských pobočkách, ochotou mě naslouchat na straně jedné a vysvětlovat trpělivě moje dotazy a i kresbami doplňovat na straně druhé. Nyní jsem díky celému Vašemu týmu vybaven brýlemi, které mi dovolují jak bezproblémově pracovat ve svém zaměstnání, tak naplno si užívat svých sportovních koníčků, kterých mám celou řadu."

- Jaroslav Novotný

"Vyšetření zraku v Očním Studiu Aleše Žejdla můžu na základě vlastní zkušenosti jen a jen doporučit. Dostalo se mi péče, jakou jsem si ve srovnání s vyšetřením na oční klinice ani nedovedla představit. Kromě příjemného přístupu se mi optik skutečně nadstandardně věnoval, zrak mi pečlivě vyšetřoval na přístrojích, které jsem u lékaře ani nezahlédla. Díky tomu jsou mi brýlová skla „ušita“ skutečně na míru.
To, že brýle je možno vyzvednout dle domluvy na adrese libovolné pobočky a to, že po domluvě vám skla vymění na provozovně Křenová na počkání je jen příjemná třešnička na dortu. Ta ale v některých situacích, může být opravdu důležitá."

- Jasna Flamiková

"Rád bych velmi poděkoval za výbornou a rychlou opravu brýlí. Jsem velmi spokojen a budu vás všude doporučovat."
- Richard S.

"Já, která mám problémové oči -9 dioptrií jsem se ještě nesetkala s takovou ochotou a vstřícností. Před 5 lety jsem si zde nechala udělat první multifokální brýle, které jsem nosila dodnes. Letos jsem se znovu obrátila na Oční Studio AŽ se žádostí o nové multifokální brýle. Došlo k problému, kdy jsem přes brýle viděla dvojmo. Pan majitel reklamaci kladně vyřešil. Ochota, přístup a velmi solidní jednání pana majitele Aleše Žejdla mě velice překvapilo. Velmi si toho vážím a proto bych chtěla Oční Studio AŽ doporučit!"
- Eva Chlupová

"Nechal jsem si přeměřit zrak a rovnou si objednal nové dioptrické brýle. Z přístupu Vašeho personálu jsem doslova nadšen a rád bych jim touto cestou poděkoval za to, jaký mají přístup k zákazníkovi."
- Martin K.

"Dovolte mi vyslovit srdečné poděkování za vyšetření a zhotovení multifokálních brýlí. Byla jsem nadšena. Věnovala se mi paní Mgr. Šaradinová, jejíž práce byla vysoce profesní s odbornými znalostmi. Přiznávám, že po celou dobu, kdy mám brýlovou korekci zraku (40 let), jsem se nesetkala s takovou profesionalitou a zájmem o perfektní odvedení práce. Zhotovené brýle jsou jediněčné a skvostné a nelze jim nic vytknout. Perfektní práce. Děkuji paní Šaradinové a všem vašim zaměstnancům, kteří vytvářejí pro zákazníky nikoliv jen dobrý prožitek, ale přímo zážitek."
- MUDr. Zdenka H.

"Chtěla bych poděkovat paní Petře Oppeltové za vzornou obsluhu a maximální vysvětlení všeho co je potřeba při výběru brýlí a doporučení jejich vhodného výběru. Ostatní personál je též pohotový a velmi ochotný. Je radost navštěvovat vaši optiku."
- Diana Ludmila D.