Kontaktní čočky

Láká vás vyzkoušet komfort kontaktních čoček nebo nejste se svými nynějšími kontaktními čočkami spokojeni?
Obraťte se na naše odborníky, kteří vám poskytnou profesionální poradenství, odborné vyšetření zraku, zácvik pro manipulaci s kontaktními čočkami.
Pestrá nabídka typů kontaktních čoček poskytuje možnost nosit kontaktní čočky téměř každému s maximálním pohodlím. Ideálním řešením je kombinace kontaktních čoček s brýlemi. 

První aplikace kontaktních čoček

Po celou pracovní dobu je vám ve všech Očních Studiích k dispozici vysokoškolsky vzdělaný personál specializovaný na stanovení refrakčních vad a aplikaci kontaktních čoček. Během hodiny vám v rámci vstupního vyšetření doporučíme nejvhodnější typ kontaktních čoček vhodných pro vaše oči. V ceně první aplikace jsou zkušební kontaktní čočky, roztok určený pro jejich čištění, zácvik manipulace, vysvětlení péče a následné půl roční kontroly.

Jak probíhá aplikace kontaktních čoček?

  1. anamnéza a zjištění vašich potřeb a očekávání
  2. vyšetření zraku (pokud jste již nositelem kontaktních čoček, je velmi důležité přijít bez nasazených kontaktních čoček) a keratometrie rohovky (měření jejího zakřivení)
  3. kontrola předního segmentu oka za pomoci štěrbinové lampy, diagnostika stavu slzného filmu
  4. volba správného typu kontaktní čočky – disponujeme velkým množstvím skladových zkušebních čoček, na objednání pouze multifokální, bifokální a některé typy tórických kontaktních čoček
  5. aplikace vybrané kontaktní čočky do očí klienta optometristou
  6. kontrola usazení čočky na oku
  7. zácvik manipulace s kontaktní čočkou, odborné poradenství v péči o kontaktní čočky

Na první aplikaci je nutné se předem objednat. Využijte k tomu náš rezervační systém nebo telefonické kontakty.

Věrnostní slevy
Nákupy kontaktních čoček evidujeme do věrnostní karty, kterou obdržíte při prvním nákupu kontaktních čoček. Můžete tak získat slevu 5 – 10 % na kontaktní čočky a péči o ně.